תחילת שנת הלימודים היא התחלה כלכלית חדשה

תחילת שנת הלימודים היא סימן להתחלה חדשה

כל סוף הוא גם סימן להתחלה חדשה, בטח ובטח כשמדובר בתחילת שנת הלימודים. זהו גם המועד האידיאלי להתחיל ללמוד איך להגיע לעצמאות כלכלית, לניהול נכון של תקציב המשפחתי, עד להגעה לנכס מניב עד סוף שנת 2016. זאת היא ההתחייבות של גיל אורלי מהקורס סוד הכסף.  תחילת שנת הלימודים של הילדים שלך, היא גם המועד הנכון ביותר להתחייב כלפי עצמך.

יולי – אוגוסט הם חודשים רעים לתפארת.

כל הורה שמעוניין לשבור את המוסכמה ולא לקטר על כמה קשה בחופש הגדול – נכשל ובגדול. בסוף כולנו מתבכיינים על הקושי שבהתארגנות ובשמירה על הילדים, וכולנו כהורים שמחים על החזרה שלהם ללימודים ועל סופו של הסיוט הגדול. סליחה: החופש הגדול.

תמונה סוריאליסטית

הנה תמונת מצד קלסית בלובי של בית מלון באילת או בחיפה, תבחרו בעצמכם. זוג הורים מרופט ועמוס מזוודות, מנסה להשתלט על שלושה ילדים קטנים, בדרכו לצ'ק אין. האחד מצוברח, השנייה משוטטת, והשלישית מזמזמת שיר בקולי קולות.

תחילת שנת הלימודים
תחילת שנת הלימודים

ועכשיו לחלק הסוריאליסטי: שלושתם צועקים, או רבים, או מושכים בשיער וקופצים על הספות של הלובי בצרחות. אחרי שהרביצו, הציקו וצרחו הם רעבים ורוצים לאכול. המשפחה מתגלגלת לה לאיטה לכיוון הבריכה. בעוד שצמד ההורים בדרכו להטביע את עצמו במים העמוקים, הילדים צוהלים בבגדי ים וחמושים במשקפת כנגד הכלור.
באיזשהו שלב ההורים מרימים דגל לבן ומחכים לסיומו של החופש הגדול. מרוב מיעוט בשעות השינה וחורבן איכות החיים, אנו עוצמים את העיניים בעמידה בתור לעוד גלידה או מכשיר בג'ימבורי.
אנחנו כמהים להינות מהילדים לפני שיגדלו ויעזבו את הבית, אבל מי באמת יכול לשרוד את הטונים הגבוהים, הבכיינות האינסופית וההתעקשות הילדותית על שום כלום מהותי באמת.

החופש הזה פשוט גדול מדי.

ככל שהם קטנים יותר כך הם רועשים יותר. וככה, מפארק מים לסרט, לבריכה, לטרמפולינה בחצר של סבתא, לטיול מים, לנדנדה, לגן שעשועים, למוזיאון – וחוזר חלילה – עד לקריסה הטוטלית של סבתא וסבא.
את מקום הקריסה ואת המועד שלה ניתן לצפות מראש. היא תתרחש במלון או באתר סקי. כמו כל סיוט טוב, גם כאן אין מקום לספונטניות ויש מינימום מקום לטעויות.

לקחת חופש מהעבודה ולהתחיל לעשות כסף בעזרת גיל אורלי

מעכשיו תרשמו לעצמכם, אנחנו מתחילים לעשות הכל אחרת. הפוך. גיל אורלי בקורס סוד הכסף, מתחייב לעזור לנו להגיע לנכס מניב תוך 100 ימים. הספירה מתחילה בתחילת שנת הלימודים ובסיום החופש הגדול. כלומר בתאריך ה 10 לינואר שנת 2017, אנו אמורים להיות בעלים של נכס מניב. אמנם הילד עוד לא יעלה כיתה עד אז, אבל ההורה שלו כנראה שכן.

למידע נוסף אודות הקורס "סוד הכסף" לחצו כאן, או מלאו את הפרטים וקבלו גישה מיידית לסדרת הסרטונים של גיל אורלי – איך להגיע ממינוס לנכס משלך בתוך 100 ימים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *