הכנסה פאסיבית עם גיל אורלי

הכנסה פסיבית היא לא עניין של מה בכך.

כולנו חולמים על הכנסה פאסיבית שאינה דורשת מאיתנו לעבוד באופן ישיר להכנסה המידית שלנו. להגיע הכנסה פסיבית, עם העזרה של גיל אורלי מקורס סוד הכסף, היא מטרה ראלית ויעד בר כיבוש. באופן כללי ניתן לומר שהכנסה פאסיבית היא לא עניין של מה בכך. כלומר, להרוויח למשל גם כשאנו ישנים, או בחופשה, או סתם עוסקים בתחביבים שלנו, או אפילו עובדים במשהו אחר.

השאיפה של כולנו היא בעצם להנות מהכנסה פאסיבית שאינה תלויה ישירות במאמץ שלנו בתחום הפרנסה והעבודה. כלומר לא להשכיר את הזמן שלי למעסיק שלי, ולא להמיר את חיי בתמורה לסכום מוגבל. זו אמנם קלישאה, אבל זו גם האמת המרה של כולנו: השאיפה שלנו היא לשבור את תקרת הזכוכית שמעלינו וכן לגעת בשמיים, והדרך להגיע לשם היא רק באמצעות הכנסה פאסיבית.

הכנסה פאסיבית
הכנסה פאסיבית

 מימד נוסף של הכנסה פאסיבית

להכנסה פאסיבית יש עוד ממד נוסף שגיל אורלי מסביר עליו לא מעט. לא הכל בחיים זה כסף. לכסף יש גם מימדים נוספים כמו ערכים, של הגשמת חלומות, של חתירה לחופש אישי, של מסירות והתמדה ומחויבות למטרה, של להיות ביחד עם מי שקרוב לי וחשוב לי ועוד. את זה יודע כל אחד. הכסף הוא אמצעי להגשמת מטרות חשובות יותר בחיים, כמו תחושת כוח ועוצמה, תחושה של מימוש עצמי, פיתוח עצמי, חיזוק התא המשפחתי, בריאות, עיסוק בתחביבים ובעיקר – אהבה.

כסף הוא לא באמת מטרה שעומדת בפני עצמה. גיל אורלי מקורס סוד הכסף מרבה לדבר גם על מימד נוסף שמתקיים כשמדברים על הכנסה פאסיבית. חשוב גם להבין לעומק את הטענה שלהכנסה פסיבית גם יש הילה של אינסוף, של הרגשה שהשמיים הם הגבול, של פריצת כל המחסומים המנטליים שלנו. אין חומר בלי רוח, ובהחלט יש כאן מימד רוחני ואישי. בלי שהאדם יקבל על עצמו סוג של החלטה אישית גורפת, בכל הקשור להכנסה פאסיבית, ובלי הגדרה של מטרה ויעד אישי ואפילו הגשמת חלום, זה לא ניתן למימוש. כלומר, אדם שהוא שכיר ושאין לו הכנסה פסיבית כרגע, חייב להתייצב מול עצמו ולהחליט על שינוי מנטלי שיוביל אותו גם לשינוי פיננסי.

הכנסה פאסיבית
הכנסה פאסיבית

 מהו מינוף?

מינוף פירושו להגדיל את המשאבים המצומצמים העומדים לרשותי בבואי להתפרנס. כל השכירים ללא יוצא מן הכלל, מחליפים 9 שעות עבודה במשך כ 22 ימי עבודה בחודש – בתמורה לתלוש משכורת שאף פעם אינו מספיק באמת.

מינוף פירושו לחשוב אחרת. לחשוב מחוץ לקופסא של השכיר הממוצע. לחשוב על מינוף פירושו להעמיד מחשבה אחרת, אלטרנטיבית לזו השגורה אצלנו. קיימים סוגים שונים של מינוף, ואנו נרחיב מעט על שני הסוגים העיקריים של מינוף: מינוף של זמן ומינוף של כסף.

 מהו מינוף של זמן?

כלומר, גם אם נחליט לעבוד ב 200% משרה, או בשתי עבודות, וגם אם נמתח עד קצה הגבול את יכולת העבודה שלנו, הרי שמדובר במשאב מוגבל. הזמן בכל מקרה פועל לרעתנו בכל המישורים, והגיל גם עושה את שלו, כך שגם התפוקה שלנו כעובדים יורדת עם השנים וגם היכולת שלנו לעבוד מסתיימת בגיל הפרישה או בסמוך לכך.

מינוף של זמן העבודה שאני יכול לייצר ביום, פירושו שעדיף יהיה לי להרויח 1% מכמאה עובדים שאני אעסיק, מאשר להרויח לבד את כל ה 100% שלי כשכיר.

מינוף
מינוף

 מהו מינוף של כסף?

כדי להגיע להכנסה פאסיבית חייבים להשתמש במושג המינוף. מינוף הוא הפתרון בכל תחום של תעסוקה שנבדוק לעומק. הדבר נכון גם לגבי המשאבים הפיננסים המוגבלים שלנו. רוב מי שרכש  דירה,, עשה זאת באמצעות לקיחת משכנתא מהבנק. כלומר, אם יש לנו האפשרות לקבל מימון בנקאי ולקנות אתו נכס נדל"ן, הרי שהשתמשנו במינוף של כסף. אם אנחנו יכולים לעשות את זה יותר מפעם אחת, שוב השתמשנו במינוף בנקאי לצורך רכישת נכס מניב.

כמובן שיש עוד אפשרויות רבות של מינוף של כסף. כך למשל ניתן למשכן את החלק בדירה שלנו שניתן לקבל עליו אישור בנקאי. כמו כן, ניתן להעמיד כבטחונות ביטוחי חיים, קרנות השתלמות וגמל וכד'. מינוף של כסף, פירושו לממש את השאיפה שלי בכל מצב ולהגדיל את היכולת הפיננסית שלי, כדי לרכוש נכס מניב.

 מהי הלוואה חיובית?

כדי להגיע להכנסה פאסיבית, צריך להבין שהלוואה חיובית היא דוגמא נוספת למינוף של כסף. זוהי למעשה דרך המלך המובילה את מי שמחליט לנסוע בה לנכס מניב. גיל אורלי מקורס סוד הכסף מרחיב על כך לא מעט ומרכז את מלא תשומת הלב בניסיון להסביר את הנושא לעומק.

באופן כללי, ניתן בהחלט לומר שכולנו חוששים באופן כזה או אחר, מלקחת התחייבויות פיננסיות מיותרות. כולנו לא אוהבים הלוואות שיגרמו לנו בעתיד לשקוע בהחזרים גבוהים. לכולנו גם ברורה מידת הסיכון שבדבר והחשש מפני סיכון מיותר מובן מאליו.

הלוואה חיובית פירושה הלוואה החזר הריבית שלה הוא נמוך מההכנסה של נכס מניב שנרכש באמצעותה. כלומר, אם למשל לקחתי הלוואה בהחזר של 3% ורכשתי נכס מניב שמכניס לי כ 4% בשנה מערכו, הרי שלקחתי למעשה הלוואה חיובית.

גיל אורלי מקורס סוד הכסף מלמד בצורה מסודרת את כל הדרכים ליצירת נכס מניב באמצעות הלוואות חיוביות. חשוב להבין שנכס מניב מוביל אותך להכנסה פאסיבית מכיוון שהנכס "עובד" בשבילך. מדובר בהלוואות כאלה שיעזרו לך למנף וליצור נכס מניב שיכניס לך יותר מהריבית על ההלוואה. אבל כדי להגיע לשם, יש קודם כל ובראש ובראשונה להתגבר על החשש המובן מאליו מפני הסיכון. כמו כן יש לתכנן את הכל מראש באמצעות תכנית עסקית מסודרת, הכוללת את כל ההכנסות וההוצאות והסיכונים הכרוכים בדבר.

למידע נוסף אודות גיל אורלי מקורס סוד הכסף לחצו כאן, או מלאו את הפרטים וקבלו גישה מיידית לסדרת הסרטונים של גיל אורלי – איך להגיע ממינוס לנכס משלך בתוך 100 ימים.

 

תגובה אחת בנושא “הכנסה פאסיבית עם גיל אורלי”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *